Bayi Kayıt Ekranı
Üyelik Bilgileri
İletişim Bilgileri
Şifre Bilgileri
Firmamız hiçbir şekilde e-mailinizi ve kişisel bilgilerinizi ticari amaç uğruna kullanmaz.

M&Y Collection ürünleri ile gelirinizi katlayabilirsiniz!

Günümüzde e-Ticaret her geçen gün büyümekte ve internet üzerinden alışveriş yapan insanların büyük çoğunluğu anneler ve anne adayları. Artık hamile anne adayları ve anneler bebekleri için alışveriş yaparken internet üzerinden çok daha fazla ürün çeşidini bir arada görebiliyor ve kolay bir şekilde satın alabiliyor.

MY Collection olarak 2001 yılından beri annelere özel bebek bakım çantaları üretiyoruz. %100 yerli üretim olan bebek bakım çantaları ve portbebe taşıma çantaları 1 YIL garantili olarak gönderiliyor. MY Collection ürünler garanti avantajı dışında aynı zamanda su geçirmez kumaştan üretilmekte ve pratik alt açma, kirli poşeti aksesuarları ile birlikte gönderilmektedir.

Anne Bebek Ürünleri Tedarikçisi ararken ;

Satışını yaptığınız tüm ürünlerin stoklarından emin olmak istersiniz. Hem üretici olduğumuz hem de sayfamız sürekli olarak güncel olduğu için her zaman sayfada var gördüğünüz ürün gerçek stoklarda da vardır!

Satışlarınızı kendi deponuzdan sevk etmek isteyebilirsiniz. Alt yapı olarak tamamına hazır olan sistemlerimiz ile isterseniz deponuzda ürün çekebilirsiniz, isterseniz de drop shipping yöntemi ile satışını yaptığınız ürünleri tarafımızdan direk müşterinize gönderebilir ve sadece faturasını size gönderebiliriz! Drop shipping hizmeti veren anne bebek tedarikçi firmaları ile çalışmanızın size avantajı stok maliyetinden kurtulmanızdır. Ancak firmaya göre depodan sevk etmek veya drop shipping yöntemi ile satış yapmak tercih edilebilmektedir.

Satışını yaptıktan sonra sattığınız ürünle ilgili müşterinizden şikayet duymak istemezsiniz. MY Collection ürünlerinin raporlarla ölçülmüş müşteri şikayet/iade oranı %1 'in altındadır. Aksine müşteri memnuniyetimiz ile sizde sayfanızın müşteri memnuniyeti performansını bir kat daha artırmış olursunuz.

MY Collection bayii başvurunuzu aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz. Başvurunuz sonrasında başvurunuz değerlendirilecek ve kısa sürede tarafınızla iletişime geçilecektir.

M&Y Collection - Annelerin Gözdesi


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.