Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Bebek Kanguru Modelleri

Son yıllarda moda olmaya başlayan kanguru modelleriyle anne ve babalar artık bebeklerini daha rahat ve konforlu bir şekilde kucaklarında taşıyor. Evinizdeyken veya dışarıdayken bebeğinizi rahatlıkla kucağınıza alabilmenizi sağlayan kanguru modelleri isimlerini yavrularını göbek keselerinde taşıyan kangurulardan alır. Anne ve babalar tarafından büyük bir ilgi gören bebek kanguru modelleri son derece işlevsel özelliklere sahiptir.

Kanguru çeşitleri arasında yer alan pek çok farklı modeli herhangi bir yer sıkıntısı yaşamadan dilediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Yeni doğan bebeğinizi kanguruda taşıyabilmek istiyorsanız bazı noktalara da dikkat etmelisiniz. Yeni doğan bebeklerin kemiklerinin zayıflığı onların özellikle baş bölgelerinin sürekli aşağıya doğru düşmesine yol açar. Bu yüzden, kanguru modeli seçerken bebeğinizin omurga kısmını dik tutabileceği modelleri tercih etmelisiniz.Yeni doğuş bebeklerin baş bölgeleri, vücutlarından daha ağır geldiği için dik durmaları zor olabilmektedir. Kanguru modelleri içerisinde uyuyan bebeğin başının tamamen aşağıya doğru düşmesi sağlık problemlerinin ortaya çıkmasına sebep olur. Bu tür durumları engellemek istiyorsanız bel ve baş destekli olan konforlu kanguru modellerimize sizler de göz atabilirsiniz.

Bebek Kanguru Ürünleri

Ev işleriniz ile ilgilenirken sürekli ilgi isteyen bebeğinizi mutlu etmek istiyorsanız kanguruları ev içerisinde de kullanabilirsiniz. Siz işlerinizi hallederken kucağınıza aldığınız bebeğiniz gözünüzün önünde olur ve kendisini daha mutlu hissetmeye başlar. Bebeğin vücudu tam saran kanguru modelleri içerisine çocuğunuzu dilediğiniz gibi oturtabilirsiniz. Size doğru dönük ya da dışarıya doğru dönük olarak oturttuğunuz bebeğiniz konforlu bir şekilde kucağınıza gelmeye hazır olur.Yürüyüş ve gündelik alışveriş gibi özel durumlarda bebeğinizin dışarıyı daha rahat izleyebilmesini istiyorsanız ve bebeğinizi daha rahat bir şekilde taşıyabilmek istiyorsanız sırt kısmını size doğru döndürmeyi deneyebilirsiniz. Başı dışarıya doğru dönük olacak şekilde yerleştirebileceğiniz bebeğiniz dışarıda da son derece keyifli vakit geçirmeye başlar.

Günün herhangi bir anında yapacağınız yürüyüşlerinizde bebeğinizin de size eşlik etmesini istiyorsanız kanguru modelleri arasından ihtiyaçlarınıza yönelik olanını seçebilirsiniz. Farklı modellerde tasarlanan kangurular, uzun veya kısa seyahatlerinizde de bebeğinizin size eşlik etmesini sağlar. Kangurular, bebeğinizin daima sizinle birlikte güvende olmasını sağlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.