Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

Çocuk Çantaları

Her yaştan çocuğa ait olabilen kişisel eşyaların taşınmasına en iyi yardımcı olan çocuk çantası modelleri içerisinden kendi çocuğunuzun ihtiyaçlarına yönelik olanını kolayca seçebilirsiniz. Küçük büyük bütün çocukların yanlarında taşıması gereken oyuncak, kırtasiye malzemeleri, giyim eşyaları ve beslenme gibi pek çok farklı şeyi işlevsel bir şekilde taşıyabilen çocuk çantaları erkek ve kız çocukların en fazla ihtiyaç duyduğu eşyalar arasındadır.

Çocuk Çantaları Fiyatları

Sandviç ve su gibi beslenmelerini taşıyabilecekleri çantalar aynı zamanda çocukların gündelik hayatlarında da kullanabilecekleri özel çantalardır. Kıyafetlerini de taşıyabilecekleri bu çantalar ile çocuklarınız okula giderken de, dışarıda dolaşırken de pratik bir şekilde tüm eşyalarını taşıyabilirler.Farklı tasarımlarda ortaya çıkan çocuk çantası modelleri okul öncesinden itibaren çocukların ihtiyaçlarını karşılamaya yarar. Özel seyahatlere giderken de kullanılabilen bu çantalar aynı zamanda yuva dönemindeki çocukların da kullanabilecekleri çantalardır. Fermuarlı, tek gözlü ya da birden fazla gözlü şekilde tasarlanan bu çantaların kullanımları da son derece kolaydır. Uzun sap kısımlarına sahip olan çocuk çantaları düşme riskine karşı rahat bir şekilde çapraz olarak da asılabilir.

Ayarlanabilir sapları olan çantalar, çocuğunuzun vücut yapısına göre kısaltıp uzatabileceğiniz özelliklere sahiptir. Üst kısımlarındaki elde taşıma şekline uygun olan kulplar da çocuklarınızın yorulduğu zaman çantaları pratik bir şekilde ellerinde taşıyabilmelerini sağlıyor. İç kısımları son derece geniş olan çantaların içerisine çocuklarınız su şişelerini, sandviç ekmeklerini, tostlarını ya da meyve gibi atıştırmalıklarını rahat bir şekilde yerleştirebilirler.Çocuğunuzun derli toplu bir şekilde dışarıya çıkmasını sağlayabilen çantaların fiyatları seçeceğiniz ürünün özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Çapraz olarak da takılabilen omuz çantaları erkek ve kız çocuklar için uygun olan çanta modelleridir.

Çocuk Çantaları Modelleri

Daima enerjik ve dinamik olan çocuklar çantalarını ve eşyalarını çok sık kirletirler. Bu sebeple, çocuk çantalarının kolay temizlenebilir yapıya sahip olması son derece önemlidir. Leke tutmayan malzemeler ile dizayn edilen çocuk çantaları kolay bir şekilde çantayı temizleyebilmenizi sağlıyor. Renk, sap, kullanım şekli, iç hacmi ve boyutu gibi kriterlere göre sizler de çocuklarınız için en uygun çanta modelini seçebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.