Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 42 ürün görüntüleniyor.

Bebek Bakım Çantası

Bebek bakım çantası modelleri, bebeklerin bakımı için ihtiyaç duyabileceğiniz özel tasarıma sahip olan çanta modelleridir. Bebek bakım çantası modelleri omuzdan askılı ya da sırt çantası şeklinde tasarlanmaktadır.

Bebeğinizin bakımı için kullanabileceğiniz çantaları seçerken hafif ve yıkanabilir malzemelerden tasarlanmış olmasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca çantaların içerisine atacağınız kirli kıyafetlerin diğer eşyalara temas etmemesine özen göstermelisiniz. Bunun için bebek bakım çantası modellerimiz arasından seçim yapabilirsiniz.

Bebek Bakım Çantası Fiyatları

Bebek bakım çantası modellerimizin özel iç kısımları eşyaların birbirleriyle olan temasını engeller. Su geçirmeyen yapıda olan bebek bakım çantası modelleri bebeğinizin eşyalarını güvenilir ve sağlıklı bir şekilde taşıyabilmenizi sağlar.

Bebeğiniz ile birlikte dışarı çıkacağınız zaman kullanabileceğiniz bebek bakım çantalarını kolay bir şekilde kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Bebek çantası için vazgeçilmez olan ürünler arasında bebek bezleri yer almaktadır. Dışarıya çıkacağınız zaman çantanın özel bölümüne yedek bebek bezi koyabilirsiniz. Aynı zamanda ıslak mendil, krem ve bez değiştirme örtüsünü de bebek bakım çantası içerisine rahat bir şekilde yerleştirebilirsiniz.

Emzik, biberon ve mamayı da bebek bakım çantasına yerleştirmeyi unutmamalısınız. Eğer bebeğiniz ile birlikte uzun bir yolculuğa ya da yürüyüşe çıkacaksanız sırttan askılı olan bebek bakım çantası modellerini tercih etmelisiniz.

Üretim hatalarına karşı 1 yıl garantili olan bebek bakım çantası modellerimiz %100 yerli üretime sahiptir. Bebek sağlığına uygun olan kumaşlardan üretilen çantalar kolay temizlenebilir ve yıkanabilir özelliklere sahiptir. Ergonomik ve estetik bir tasarıma sahip olan çantalar aynı zamanda su geçirmez özelliklere de sahiptir.

Bebek Bakım Ürünleri

Kolay taşınabilir ve hafif bir yapıya sahip olan bebek bakım çantası modelleri dışarıdayken ağırlığını size hissetmez. Böylelikle, ek bir yük taşıyormuş hissinden de kurtulmuş ve daha kolay hareket edebilir hale gelmiş olursunuz.

Giydiğiniz kıyafetleriniz ile de şık bir uyum sağlayabilecek özelliklere sahip olan bebek bakım çantaları, tamamen modaya uyumlu olarak dizayn edilmektedir. Modaya uyumlu olarak dizayn edilen ürünler işlevsel özellikleri ile de dikkat çekmektedir. Şıklığınızı tamamlayabilecek olan bebek bakım çantaları acil durumlardaki ihtiyaçlarınıza da pratik çözüm sunar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.