05/31/2024 23:59

Hakkımızda

MY Collection Hakkında

Son dönem içinde hızla artan internet alışverişi kişilerin de farklı ürün aramasına yol açabilmektedir. Özellikle de annelerin bebekleri için farklı ürün arayışında olması ve istedikleri özelliği karşılayıcı ürünlerin daha kolay elde edilebilmesi için tüm ürünleri bebek bakım çantaları başta olmak üzere tüm ürünlerimizi kolayca inceleyebileceğiniz bir alışveriş sitesi kurduk. Bu yolda da hem internet üzerinden hem de kurumsal bir firma olmamızdan dolayı her yerden çok rahat bir şekilde ürün seçebilme şansını sizler için oluşturduk. Ürünlerimizin kaliteli olmasından dolayı, bebeklerinizin cildine zarar vermeyen ve onları her zaman öncelikli tutan ürünler tasarladık. MY Collection ile sizler için ve bebekleriniz için tüm bebek bakım çantasıportbebe ve ana kucağı ürünlerimizi hem sitemizde hem de kurumsal mağazamızda bulundurmaktayız.

MY Collection 1998 yılında kurulmuş olan bir firmadır. Eski ve köklü olmasından dolayı da bu zamanlara her zaman bir yenisini ekleyerek ve daha da gelişerek gelmiş bir firma olduğu için anne ve bebek ürünleri için en iyi ürünleri tasarlar ve tasarlama ile birlikte farklılığı ve kaliteyi de ilk amaç edinir. Bununla birlikte 2003 yılında yurtdışına da ürünler sunan firma, sadece ülkemizde değil, diğer 14+  ülkelerde de hizmet vermektedir. Farklı ülkelerde olmasından dolayı da bu ülkelerdeki yenilikleri kopyalamak yerine geliştirerek kendisinede uygular.

MY Collection bünyesinde bebek ve anneler için tasarlanmış olan pek çok ürünü bulundurmaktadır. Yer alan ürünler arasında öncelikle anne bakım çantaları yer alır. Dayanıklı bir şekilde üretilmiş olan su geçirmez bakım çantaları sayesinde bebek ürünlerinizin çok daha rahat bir şekilde yerleştirilmesi ve bu ürünlerin ihtiyaç halinde kolay seçilimi amaçlanır. Farklı tasarımlar sayesinde de her yerde rahat kullanım sağlar. Bunun yanı sıra bebekleriniz ve sizin için de farklı tasarımlara sahip olan modelleri sitemizde bulmanız kolay hale getirilmiştir. Anne bebek bakım çantaları ile birlikte çocuklarının gezintiye çıktığınızda da konforunu sağlayabilecek portbebe setleri de ürünlerimiz arasında yer alır. Tüm ürünlerimiz bebek sağlığına uygun ve anneleri de modayı takip ettiği düşünülerek tasarlandığı için annelerin tercih sebebi olmaktadır. Ayrıca MY Collection ürünleri üretim hatalarına karşı garanti altındadır. Tüm ürünlerimiz için sitemizi ve mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

MY Collection;  toptan ve perakende çanta alımları için tüm offline ve online platformlara yazılım alt yapısı ve operasyon olarak hizmet vermektedir.  MY Collection XML Bayiliği ve Dropshipping çalışma şeklinde hizmet vermemektedir.

Güvenli Ödeme

2021 © M&Y Collection. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.